Szanowni Państwo!
Chcemy uprzejmie podziękować wszystkim Uczestnikom szkoleń, warsztatów, konferencji, które odbyły się w bieżącym roku szkolnym. Dziękujemy Dyrektorom przedszkoli, szkół, placówek oświatowych i kulturowych za zamawiane szkolenia i skierowanie swoich pracowników. Jest nam niezmiernie miło, że po raz kolejny brali Państwo tak aktywny udział w spotkaniach, wymieniając doświadczenia z różnych placówek. Jesteśmy przekonani, że poszerzyli Państwo dotychczasową wiedzę oraz zdobyli nowe przydatne umiejętności. Szczególne podziękowania kierujemy do Wykładowców – Trenerów za profesjonalizm, zaangażowanie i rzetelność w przekazywaniu wiedzy.
Życzymy wspaniałych wakacji, pełnych słońca i radości.
Zespół PODN w Staszowie
 

Pomagamy zwierzętom ze schroniska w Strzelcach

Sprawozdanie z akcji

"Pies jest jedyną istotą na świecie, która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"

J. Billings

 

Uczniowie naszej szkoły, wrażliwi na krzywdę zwierząt przystąpili do akcji charytatywnej na rzecz psów ze schroniska w „Strzelcach”. Dzieci przekazywały potrzebne artykuły w postaci worków i puszek z karmą, misek, ciepłych kołder i koców do nauczycielek przyrody: p. Beaty Kołek i p. Alicji Kotlarz. Wszystkie rzeczy były gromadzone sukcesywnie od początku roku szkolnego. 29 listopada 2017r. zostały zawiezione i przekazane

do schroniska. Pracownik schroniska p. Agata oprowadziła nas po nim i opowiadała bardzo ciekawie o swoich podopiecznych. Psy  na nasz  widok cieszyły się, szczekały i machały ogonami. Wyprawa do schroniska wzbudziła w nas jeszcze większe poczucie odpowiedzialności za los zwierząt. Dla nas była to przyjemność, że mogliśmy sprawić taką niespodziankę bezdomnym, opuszczonym zwierzakom.  Naszym marzeniem jest, aby każdy z nich spotkał człowieka, który podaruje mu prawdziwy dom, będzie kochał i otoczy opieką. Uczniowie naszej szkoły doskonale wiedzą o tym, że każde żywe stworzenie potrzebuje miłości i ciepła, a odwdzięcza się nam przywiązaniem i bezgranicznym oddaniem. Dziękujemy serdecznie dzieciom i ich rodzicom za wsparcie i pomoc w organizacji tej akcji. Kolejną zorganizujemy na wiosnę i będziemy interesować się potrzebami schroniska na bieżąco.

p. Beata Kołek i p. Alicja Kotlarz

Kontakt

Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli

w Staszowie

28 – 200 Staszów,

ul. Koszarowa 7

tel. 15 864 27 47

biuro@podnstaszow.pl

©Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Staszowie

Search