Szanowni Państwo!
Chcemy uprzejmie podziękować wszystkim Uczestnikom szkoleń, warsztatów, konferencji, które odbyły się w bieżącym roku szkolnym. Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy być ich organizatorami. Dziękujemy Dyrektorom przedszkoli, szkół, placówek oświatowych i kulturowych za zamawiane szkolenia i skierowanie swoich pracowników. Jest nam niezmiernie miło, że po raz kolejny brali Państwo tak aktywny udział w spotkaniach, wymieniając doświadczenia z różnych placówek. Jesteśmy przekonani, że poszerzyli Państwo dotychczasową wiedzę oraz zdobyli nowe przydatne umiejętności. Szczególne podziękowania kierujemy do Wykładowców – Trenerów za profesjonalizm, zaangażowanie i rzetelność w przekazywaniu wiedzy.
Jednocześnie informujemy, że planujemy kolejne spotkania szkoleniowe na nowy rok szkolny 2018/2019. Zachęcamy do przesyłania propozycji tematów, które wiążą się z wyzwaniami praktycznymi w Państwa pracy.
O terminach kolejnych spotkań będziemy na bieżąco informować Państwa na niniejszej stronie internetowej a także poprzez korespondencję e-mail.

Życzymy wspaniałych wakacji,
Zespół PODN w Staszowie

 

Obchody Roku Ireny Sendlerowej w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Osieku

Sejm RP zadecydował, że rok 2018 będzie rokiem Ireny Sendlerowej. Wpisując się w obchody tego roku Dyskusyjny Klub Książki dla młodzieży w Osieku działający przy Zespole Szkół im. Jana Pawła II przygotował spektakl pt. „Kto ratuje jedno życie, ten ratuje cały świat”. Młodzi ludzi chcieli

w ten sposób oddać „hołd Tej, która z największym poświęceniem działała na rzecz ratowania drugiego człowieka”. Biografia Ireny Sendlerowej jest piękna i heroiczna, budująca i przejmująca. Zasady, którymi kierowała się ta odważna kobieta są aktualne do dziś. Swoją działalnością dowiodła, że wszelkie podziały są sztuczne, a każdy z nas powinien kierować się miłością, tolerancją i pokorą. Przedstawienie przybliżyło pełną heroizmu biografię Ireny Sendlerowej, która wydobyła z getta prawie 2500 żydowskich dzieci. Spektakl obejrzała społeczność szkolna i mieszkańcy miasta w dniach 8. i 11. marca 2018 roku. Wzruszeni goście z pewnością będą pamiętać o postaci tak niezwykłej jaką była Irena Sendlerowa.

Kontakt

Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli

w Staszowie

28 – 200 Staszów,

ul. Koszarowa 7

tel. 15 864 27 47

biuro@podnstaszow.pl

©Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Staszowie

Search