Szanowni Państwo!
Chcemy uprzejmie podziękować wszystkim Uczestnikom szkoleń, warsztatów, konferencji, które odbyły się w bieżącym roku szkolnym. Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy być ich organizatorami. Dziękujemy Dyrektorom przedszkoli, szkół, placówek oświatowych i kulturowych za zamawiane szkolenia i skierowanie swoich pracowników. Jest nam niezmiernie miło, że po raz kolejny brali Państwo tak aktywny udział w spotkaniach, wymieniając doświadczenia z różnych placówek. Jesteśmy przekonani, że poszerzyli Państwo dotychczasową wiedzę oraz zdobyli nowe przydatne umiejętności. Szczególne podziękowania kierujemy do Wykładowców – Trenerów za profesjonalizm, zaangażowanie i rzetelność w przekazywaniu wiedzy.
Jednocześnie informujemy, że planujemy kolejne spotkania szkoleniowe na nowy rok szkolny 2018/2019. Zachęcamy do przesyłania propozycji tematów, które wiążą się z wyzwaniami praktycznymi w Państwa pracy.
O terminach kolejnych spotkań będziemy na bieżąco informować Państwa na niniejszej stronie internetowej a także poprzez korespondencję e-mail.

Życzymy wspaniałych wakacji,
Zespół PODN w Staszowie

 

Kontakt

Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli

w Staszowie

28 – 200 Staszów,

ul. Koszarowa 7

tel. 15 864 27 47

biuro@podnstaszow.pl

©Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Staszowie

Search